Змагання для ветеранів АТО

11 Жовтня, 2021, 18:48

Обласні спортивні ігри Вінниччини серед учасників АТО/ООС, присвячені 30-й річниці незалежності України та Дню Українського козацтва, провели у Козятині.

Вони пройшли за ініціативи Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» та за підтримки обласної державної адміністрації, обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Хмільницької РДА, громадських організацій учасників бойових дій та учасників АТО/ООС Вінниччини.

З вітальним словом до учасників звернулись директор Козятинського училища Андрій Стецюк, заступник голови Хмільницької РДА Олександр Пузир, заступник обласного військового комісара Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Микола Янчук і заступник голови ВТО ВФСТ «Колос» Валерій Швець.

– Такий захід ми організовуємо вперше. Він спрямований на відновлення фізичного та психологічного стану учасників бойових дій, покращення їхньої рухової активності, налагодженню дружніх відносин та дотриманню здорового способу життя учасниками АТО /ООС, – прокоментував Валерій Швець

В обласних іграх взяли участь три команди – з Хмільницького (Козятинська асоціація учасників АТО /ООС), Вінницького (Погребищенська асоціація учасників АТО /ООС) і Жмеринського (Барська асоціація учасників АТО /ООС) районів. До програми змагань входили шість видів спорту: футзал, армспорт, більярд, гирьовий спорт, настільний теніс і шахи.

В загальнокомандному заліку кубок за перше місце отримала команда Хмільницького району, за друге місце – Вінницького району і за третє – Жмеринського району. Також були вручені подяки ВТО ВФСТ «Колос» керівникам підприємств, які надали допомогу для проведення ігор.

 

Читайте також: