Зросте кількість команд в аматорських змаганнях

15 Серпня, 2021, 8:59

У конференц-залі готелю. «Поділля» пройшов розширений виконком обласної Асоціації футболу. Вів засідання голова цієї громадської спілки Ігор Гатауллін. В президії були його перший заступник Семен Ханук і начальник обласного відділення Комітету із фізвиховання та спорту Міносвіти Геннадій Бочарьов. Йшлося про забезпечення громадського порядку під час проведення матчів під егідою обласної Асоціації футболу.

На засіданні затвердили результати минулого чемпіонату Вінниччини серед дитячо-юнацьких команд і Регламент аналогічних змагань у новому сезоні. Було вирішено подарувати по 10 футбольних м’ячів кожному колективному члену обласної Асоціації футболу. Також ці комплекти отримають збірні області, Вінницький міський Палац дітей та юнацтва, Центр реабілітації інвалідів «Поділля» та учнівська Спортивна спілка.

Члени виконкому затвердили звіти комітетів, план заходів до 30-річного ювілею Української асоціації футболу (УАФ) у Вінницькій області і результати обласних аматорських змагань. Нагадаємо, переможцем чемпіонату Вінниччини минулого сезону став «Факел» (Липовець), а Кубок області здобув «Моноліт» (Козятин).

У новому сезоні обласних змагань серед аматорів планується, що кількість команд зросте до 17 (на чотири більше, ніж у минулому). Серед новачків, очікується, буде й «Нива-2» (Вінниця), резерв команди майстрів. Про це повідомив директор новоствореної ДЮСШ «Нива» Ігор Коваль

Спортивний директор обласної Асоціації футболу Ігор Павленко нагородив лауреатів обласного аматорського футболу. Кращим гравцем сезону став Дмитро Кобернюк, кращим тренером – Павло Луцюк (обидва – «Моноліт», Козятин), кращим бомбардиром – Владислав Васалатій («Факел», Липовець).

Насамкінець обговорили цікаві проєкти, що будуть реалізовані за підтримки обласної Асоціації футболу. Зокрема, третього вересня у нашому місті стартує Всеукраїнський фестиваль дівочого футболу і тренерський семінар із цього важливого напрямку за участі фахівців УАФ. Заслужений журналіст України Леонід Миколайчук розповів про підготовлену ним до друку книгу «Збирають стадіони глядачів». У ній йдеться про історію футболу Калинівки і в цілому Вінниччини.

Читайте також: