,

На Старому місті відкрили новий стадіон

31 Грудня, 2020, 12:20

Останній (п’ятий) новий стадіон в рамках «Великого будівництва-2020» відкрили у Вінниці на Старому місті. Це сучасна спортивна база для студентів Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу. Там навчається понад 1500 студентів.

На урочисте відкриття арени завітали очільники області та Ігор Гатауллін – голова обласної федерації футболу, голова Всеукраїнської профспілки «Футбол України», член президії Федерації футболу України.

Проєктом передбачалося будівництво сучасного спортивного стадіону. А саме: футбольного поля зі штучним покриттям, глядацьких трибун на 368 місць, табло, влаштування освітлення, душових та роздягалень, адміністравних та допоміжних приміщень, влаштування інженерних мереж.

Загальна кошторисна вартість після корегування склала майже 33 млн грн.

Якість поля оцінили юні футболісти – вихованці комунального закладу “ВО ДЮСШ з футболу Блохіна та Бєланова”, який очолює Ігор Коваль. Спортивна школа створена 3 січня 2012 року шляхом реорганізації Вінницької обласної ДЮСШ “Нива” з футболу. Саме для її вихованців новий стадіон стане тренувальною базою і місцем для проведення турнірів. Принаймні, створені умови для підготовки спортивного резерву для збірних команд України, команд майстрів вищої, першої та другої ліги у Вінниці.

Фото із допису Сергія Борзова

На Старому місті відкрили новий стадіон На Старому місті відкрили новий стадіон На Старому місті відкрили новий стадіон На Старому місті відкрили новий стадіон На Старому місті відкрили новий стадіон На Старому місті відкрили новий стадіон На Старому місті відкрили новий стадіон На Старому місті відкрили новий стадіон На Старому місті відкрили новий стадіон  На Старому місті відкрили новий стадіон На Старому місті відкрили новий стадіон На Старому місті відкрили новий стадіон На Старому місті відкрили новий стадіон На Старому місті відкрили новий стадіон На Старому місті відкрили новий стадіон На Старому місті відкрили новий стадіон

 

Читайте також: