«FotoFinder» виявляє злоякісні новоутворення і здатний скласти карту усіх родимок

6 Лютого, 2021, 7:48

На жаль, багато українців звертаються за медичною допомогою тоді, коли їх стан здоров’я суттєво погіршується. У випадку із раковими захворюваннями це абсолютно неприпустимо, бо на ранніх стадіях їх позбутися набагато легше. Тепер в цьому мешканцям Вінниччини допоможе новітній прилад «FotoFinder».

Він виконує дерматоскопію, що є стандартом в діагностиці новоутворень шкіри. «FotoFinder» знаходитися у вінницькому онкологічному центрі «Oncohelp Clinic ».

У вас з’явилися пігментні плями, від яких збираєтеся позбутися у косметолога? Маєте багато родимок? Любите пляжний відпочинок і солярії? Помітили дивні новоутворення на шкірі?  Це лише невеликий список причин, через які потрібно записатися на цифрову дерматоскопію. Завдяки ній вдається вчасно діагностувати,  а, отже, й пролікувати злоякісні новоутворення шкіри на початкових стадіях. Зокрема, меланому на початковій стадії, коли лікування тільки хірургічне і не буде потреби в дороговартісній імунотерапії.

-Варто регулярно проходити дерматоскопію якщо: у вас багато родимок; є великі родимки, що заважають; маєте сімейну історію меланоми; є новоутворення на шкірі, що турбують, – сказав лікар-онколог вінницького центру «Oncohelp Clinic » Савва Магдебура. – «FotoFinder» завдяки фото-скануванню шкіри всього тіла виявляє мінімальні зміни у родимках і знаходить меланому на нульовій стадії, що є запорукою майже 100% одужання. Прилад дає лікарю необхідні дані для вірного діагнозу.

«FotoFinder» дозволяє не просто якісно діагностувати новоутворення  на шкірі, але й зберігати результат обстеження. При кожному візиті лікар отримує докладну інформацію від програми: збільшені візуальні дані (фотографії) кожного новоутворення за всі попередні відвідування і їх характеристики: колір, розмір тощо. Ці дані дозволяють виявляти найменші зміни, а, отже, й вчасно діагностувати і вилікувати.

«FotoFinder» – єдиний апарат, що дає можливість створити спеціальну карту всіх родимок на тілі. При кожному дослідженні він автоматично знаходить нові утворення, якщо такі з’явилися. До речі, «FotoFinder» використовується для будь-яких досліджень шкіри. В тому числі, визначає її стан до і після курсу процедур в естетичній косметології.

Матеріал розміщений на правах реклами

 

Читайте також: