Звитяги вінницьких тхеквондистів на міжнародному «Кубку Карпат»

19 Травня, 2021, 9:31

У Івано-Франківську відгомонів Всеукраїнський рейтинговий турнір із тхеквондо ВТФ (олімпійська версія) “Кубок Карпат”. У ньому взяли участь 490 спортсменів з різних регіонів України,  Естонії та Латвії. Серед них – і представники трьох клубів Вінниці.

Центр олімпійського тхеквондо «Red Sun» (Вінниця) за співпраці із Вінницькою територіальною організацією  ВФСТ “Колос” виставив на змагання 13 спортсменів під керівництвом тренерів Леоніда Кулаковського і Тамари Карапетян. Вісім із них стали переможцями і призерами на цих змаганнях.

Золоту нагороду виборола чинна дворазова чемпіонка України Анна Рожок. Їй також вручили почесний Кубок, як найкращій спортсменці серед юнаків (дівчат). Срібло завоювали «редсанівці» Артем Семенюк, Ігор Гальчинський, Артем Полєтаєв, Ольга Яковенко. Бронзу – Надія Кузнєцова, Марина Бадаєва, Дар’я Бабій.

Звитяги вінницьких тхеквондистів на міжнародному «Кубку Карпат»

 

ВСК «Дельфін» (Вінниця) під керівництвом тренера Лілії Романенко виставив 9 спортсменів. 6 із них стали переможцями та призерами. Золоті нагороди вибороли Арсеній Побігай і Єва Чайковська. Срібну – Дар’я Сайчук. Бронзові нагороди здобули Костянтин Карпенко, Даніїл Кошевой і Ренат Струкевич. Клуб «Дельфін» також нагородили пам’ятним кубком за третє командне місце серед молодших юнаків.

Спортивний центр «Росомаха» (смт. Сутиски) у Івано-Франківськ делегував 4 спортсмени під керівництвом тренера Анатолія Нариженка.  Срібну нагороду завоював Ігор Огороднік, бронзові – Ілля Огороднік і Тимур Качуринський.

Звитяги вінницьких тхеквондистів на міжнародному «Кубку Карпат»

-Попереду багато роботи над помилками не тільки для тренерів, але й для самих спортсменів. Дякуємо організаторам «Кубку Карпат» – голові осередку ВП ФТУ у Івано-Франківській області Олександру Корсаку. Організацію і проведенням масштабного спортивного заходу ми задоволені. Це дуже необхідно нашим спортсменам для здобуття досвіду, – зазначила керівник ГО  ЦОТ «Red Sun» Анна Рожок.

 

Читайте також: