Єдиноборства, Тхеквондо

Вінничани в призах на «Кубку Любарта»

28 Жовтня, 2020, 11:40

Друге командне місце посіли вихованці спортклубу «Сенсей» на всеукраїнському турнірі з тхеквондо «Кубок Любарта». Змагання проходили в двох категоріях: пумсе (показові виступи) та керугі (двобої). Призерами серед подолян стали Роман Соловей ( 1 місце спаринг , 3 виграних боя, 3 місце пумсе) Артем Ясиновенко ( 1 місце спаринг (2 боя), 1 місце індивідуальні, 1 місце парні, 1 місце командні пумсе) Віра Кршемінська ( 1 місце спаринг (2 боя), 1 місце індивідуальні, 1 місце парні, 1 місце командні пумсе).

Минулоріч ми посіли п’яте місце. На цей раз краще, але є над чим працювати, – підсумувала виступ своїх вихованців тренер Аліна Новинюк.

Загалом, за нагороди турніру змагалися понад 200 спортсменів у складі вісімнадцять команд. Перемогу святкували спортсмени з Рівного. На Кубку Любарта подоляни вдруге. Окрім спортклубу «Сенсей» своїх вихованців до Луцьку привезли вінницькі клуби «Дельфін», «Редсан» та спортшкола з Погребища.